over ons
sluiten
0321 388 777
< alle films

Film & Flavour: Death on the Nile

Mysterie, thriller 127 min Kenneth Branagh
  • vanaf 12 jaar
  • angst
  • geweld

Geniet op donderdag 3 en vrijdag 4 maart weer van een prachtige film gecombineerd met een koffie-, lunch-, of wijnarrangement. Met ditmaal de spannende titel ‘Death on The Nile’, naar het bekende verhaal van Agatha Cristie.

Over Death on the Nile:

Hercule Poirot’s Egyptische avontuur begint op een glamoureuze cruiseboot op de Nijl. De luxe trip verandert echter al snel in een angstaanjagende jacht op een moordenaar als een huwelijksreis wordt opgeschrikt door agressieve moorden.

Het is het sinistere verhaal van obsessieve liefde en de moordende consequenties hiervan en speelt zich af in een episch landschap van woestijn en Koninklijke piramides van Egypte. De film volgt een groep voortreffelijk geklede reizigers met genoeg schokkende wendingen die het publiek zullen verrassen tot aan de laatste ontknoping.

Arrangementen:

Film & Flavour: wijn
Film + wijn (of ander drankje) en bijpassend wisselend bittergarnituur.
Datum: donderdag 3 maart.
Start film: 18.45 uur (borrel vindt achteraf plaats).

Tickets →

Film & Flavour: koffie
Film + koffie of thee en een lekkernij.
Datum: Vrijdag 4 maart
Aanvang koffie: 09.45 uur.
Start film: 10.30 uur.

Tickets →

Film & Flavour: lunch
Film + 2-gangen lunch (soep van de chef en broodje van de maand) en drankje.
Datum: Vrijdag 4 maart
Aanvang lunch: 12.00 uur.
Start film: 13.30 uur.

Tickets →

Veilig bezoek aan De Meerpaal:
✔ Luchtventilatie in alle zalen
✔ Pin only in ons gebouw
✔ Geen coronatoegangsbewijs of testen voor toegang nodig
➤ Meer info