Open Monumentendag in de Meerpaal

Met optredens, kunst en gratis rondleidingen

Meerpaal Beleving
Special

Datum

vr 11 sep

Tijd

20:45

Prijs

Locatie

Binnenplein, Dronten

Synopsis

Op zaterdag 12 en zondag 13 september is het weer Open Monumentendag. In Dronten trappen we het weekend op vrijdagavond 11 september af met een feestelijke openingsavond in de Meerpaal.

Feestelijke openingsavond

Vanaf 20.45 uur ben je gratis welkom in de Meerpaal. Tijdens de avond zijn er optredens en bijdragen van onder andere Flevo’s Mannenkoor, DansLAB, Stichting Kunsthuis Dronten, Joy-4-all en Historische Kring Dronten.

Ook de Meerpaal zelf staat deze avond volop in de schijnwerpers. Het bijzondere gebouw wordt sfeervol uitgelicht, de video van de Lightpainters is te zien en je kunt verschillende kunstwerken en een historische expositie bekijken.

Gratis rondleidingen op zaterdag

Op zaterdag 12 september kun je de tentoonstelling bekijken én gratis deelnemen aan een bijzondere rondleiding door de Meerpaal. Ontdek het verhaal achter het gebouw, neem een kijkje achter de schermen van het theater en kom op plekken waar je normaal gesproken niet zomaar komt.

Er zijn twee gratis rondleidingen. Het aantal plaatsen is beperkt, dus vooraf aanmelden is nodig.

Rondleiding 1

11.15 uur – ontvangst met koffie en thee
11.30 – 12.30 uur – rondleiding

Rondleiding 2

12.45 uur – ontvangst met koffie en thee
13.00 – 14.00 uur – rondleiding

Aanmelden voor de rondleidingen kan hieronder. Meer informatie over Open Monumentendag vind je op www.openmonumentendag.nl.

Ontdek de Meerpaal van binnenuit

Benieuwd wat er schuilgaat achter de schermen van de Meerpaal? Ga op zaterdag 12 september gratis mee met Meerpaalgids Rien en ontdek het bijzondere verhaal van het gebouw én plekken waar je normaal gesproken niet zomaar komt!

Reserveer je gratis rondleiding