vr 13 feb - 20.30 uur
Solo Stories – Pa met Eric Corton
Van de makers van Ma en Nu ik je zie en ’t Hooge Nest
Pa zoekt zijn gitaar, want straks moet hij op. Hij mag zijn fans toch niet in de steek laten? En zijn band wacht al op Schiphol. Maar waarom noemt zijn roadie hem ineens pa?
Met de solovoorstelling Pa, gespeeld door Eric Corton (ook op gitaar), viert Solo Stories haar 10-jarig jubileum. Om nogmaals stil te staan bij de honderdduizenden mensen met dementie en hun mantelzorgers, brengen de makers van Ma een geheel nieuwe voorstelling over dit fenomeen.
Een ontroerend, geestig en muzikaal verhaal over een vader die een fascinerende tournee maakt door zijn eigen werkelijkheid. Van de makers van Ma en Nu ik je zie en ’t Hooge Nest.
Eric Corton vertelt in een openhartig interview over Pa: zijn nieuwe theatermonoloog over dementie, gebaseerd op persoonlijke ervaringen en gespeeld vanuit het perspectief van de vader.
Luister hier naar de podcast van acteur Eric Corton en regisseur Benno Hoogveld over de totstandkoming van Pa.
| Luister op Spotify |
Fotografie: Annemieke van der Togt





